| Tip de control | electronic |
| Mânere | bar |
| Capacitate totala | 18 L |
| Numărul de sticle | 6 buc. |
| Numar de compresoare | 1 |
| Numărul de zone de temperatură | 1 |
| Termostat | electronic |
| Interval de temperatură | 5 - 20 °C |
| Lumina camerei | LED |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Materiale de raft | lemn |
| Înălțime | 82.5 cm |
| Lățimea | 14.8 cm |
| Adînscimea | 52.5 cm |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Потребление электроэнергии | 145 кВт/год |
| Clasa de eficiență energetică | G |
| Вес | 19 кг |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Amica |
| Cod EAN | 5906006935511 |









