| Tip hota | insulă |
| Lăţime | 32 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 860 m³/h |
| Putere | 275 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 32x36x71.2 cm |
| Greutate | 13 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 4841924006060 |









