Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 350 m³/h |
| Putere | 95 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x17.8x27.6 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925702159 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Vesta BEMS60128/X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.