Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Puterea | 0.08 kW |
| Presiunea aerului de evacuare | 33 Pa |
| Debit aer evacuat | 90 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 8 W |
| Viteza de rotatie | 2165 rp/m |
| Clasa de eficiență energetică | А+ |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 122 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 102 mm |
| Nivel de zgomot | 29 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Intervalul temperaturii aerului | -20 +40 °C |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Germania |
| Dimensiuni | 13.6х15.8х8.1 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Blauberg Omega 100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.