Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 93 m³/oră |
| Consumul de energie | 8 W |
| Viteza de rotatie | 2400 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 135 mm |
| Lăţime | 135 mm |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254815935 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Orno BF100TS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.