| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 480 W |
| Difuzor | 1 ", 8 " |
| Răspuns în frecvenţă | 34 - 25000 Hz |
| Rezistenţă | 8 Om |
| Sensibilitate | 115 dB |
| Material carcasa | lemn |
| Dimensiunile totale | 485x339x241 mm |
| Greutate | 12.8 kg |
| Culoare | maro |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Klipsch |









