Caracteristici generale
| Putere | 1450 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 6 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 360x300x270 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.75 m |
| Greutate | 3.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MPM |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril MPM MFR-09 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.