Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 2.5 CP |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Programe personalizate | 3 |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | electronic |
| Unghiul maxim de înclinare | 12 ° |
| Viteza maximă | 18 km/h |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Lungimea benzii | 130 cm |
| Lățimea benzii | 46 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 160х74х132 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 160х74х43 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 120 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 59 kg |
| Funcți | Bluetooth - capacitatea de a se conecta la aplicația Fitshow ,
2 difuzoare ,
Intrare MP3 |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 65 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339441775 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Spokey Eland (944177) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.