| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 23 |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 30 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 4002395811175 |









