| Mecanism | electronic |
| Display | digital |
| Display color | negru |
| Tip de display | cifre arabe |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Baterie | 2 x AAA Micro |
| Încărcător wireless | da |
| Dimensiuni | 49x138x150 mm |
| Greutate | 0.16 kg |
| Greutatea brută | 0.39 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460208622 |









