Caracteristici generale
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate congelator | 250 L |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Consum energetic | 307 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 12 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 175 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 63 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Congelator Hotpoint-Ariston HFZ 6175 S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.