Caracteristici generale
| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate frigider | 347 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 143 KWh/An |
| Super răcire | da |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | bară |
| Protectie antibacteriana | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN ,
N ,
ST ,
T |
| Înălţime | 176.8 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 62.9 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 62 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atlant |
| Cod EAN | 4811159046872 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider Atlant X-1601-100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.