| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 41 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Înălţime | 51 cm |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949494019356 |




























