| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 566 L |
| Capacitate frigider | 376 L |
| Capacitate congelator | 190 L |
| Dozator apa | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 8 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 324 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 12 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 6 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 178.6 cm |
| Lăţime | 91.5 cm |
| Adâncime | 69.8 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 103 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 106 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 3838782837654 |





























