Caracteristici generale
| Capacitatea | 5000 mA*h |
| Conectori de intrare | USB ,
USB Type-C |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Încărcător wireless | da |
| Indicator cu LED | da |
| Materialul carcasei | metal ,
plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 120 g |
| Specificații suplimentare | cablu USB-C la USB-C |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern CellularLine Mag Lite 5000mAh White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.