Caracteristici generale
| Capacitate | 9.15 l |
| Diametru | 30 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 3.12 kg |
| Înălțimea | 15 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Alte informații
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895221543315 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Fissman Magna 14331 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.