Caracteristici generale
| Capacitate | 4 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Greutate | 2.3 kg |
| Înălțimea | 11.5 cm |
| Culoarea | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Talko А3204 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.