Caracteristici generale
| Capacitate | 2 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Greutate | 1.4 kg |
| Înălțimea | 9.6 cm |
| Culoarea | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Talko А3202 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.