Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3400 W |
| Putere nominală încălzire | 3500 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot unitate exterioara | 53 dB |
| Dimensiuni unitate exterioara | 650x456x233 mm |
| Greutate unitate exterioara | 20 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 750x285x200 mm |
| Greutate unitate interioara | 9 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nobus |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Nobus Inverter 35 12000BTU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.