| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 40 " |
| Diagonală maximă | 80 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 7 ° |
| Înclinare verticală | 50 ° |
| Distanța minimă de perete | 61 mm |
| Distanța maximă față de perete | 506 mm |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm, 200x100 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 50 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 6.98 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127370 |









