| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 780х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 335х370х200 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 335х370х200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lucioasă |
| Greutatea brută | 18.8 kg |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 4640201869585 |









