Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 780х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 335х370х200 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 335х370х200 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material
?
| piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Alte informații
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 4670017014862 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Dr.Gans Astra 780 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.