| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 780х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 335х370х200 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 335х370х200 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 314770050724, 4670017014831 |









