| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 900х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х366 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 400х366 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465036969 |









