Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 10 |
| Capacitate bol | 4.8 ,
3 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 300 W |
| Culoare | gri |
| Material carcasa | metal |
| Dimensiuni | 360x240x270 mm |
| Greutate | 11.1 kg |
| Țara producătoare | USA |
| Altele | apărător împotriva stropilor |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer KitchenAid 5KSM185PSEGR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.