Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 2 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 1.5 |
| Material bol | plastic |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Putere | 700 W |
| Culoare | alb |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 377x244x244 mm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Altele | bloc de cuțite în formă de S ,
disc cu două fețe |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.03 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103900962 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Philips HR7310/00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.