Caracteristici generale
| Material | inox |
| Culoare | alb |
| Volum | 0.2 l |
| Biciuire lapte | 0.11 l |
| Puterea | 600 W |
| Lungimea cablului | 0.7 m |
| Dimensiuni | 19.1x15.2х7.5 cm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Altele | sabloane pentru desene pe spuma de lapte |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.65 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539170446 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat pentru spumare lapte Polaris PAMF 5000 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.