Caracteristici generale
| Numărul de camere | 2 |
| Rezoluție senzorului | 2 Mp |
| Dimensiunea senzorului | 1/2,9 ” |
| Rezoluție video | 1920x1080 |
| Rezoluție video 2 | 1920x1080 |
| Unghi de vizibilitate | 130 ° |
| Camera rotativă | da |
| Mod de noapte | da |
| Funcție de suprascriere | da |
| Dimensiune ecran | 2 " |
| Rezoluție ecran | 480x360 Pix |
| Sisteme de operare acceptate | iOS ,
Android |
| G sensor | da |
| Detector de mișcare | da |
| Regim de parcare | da |
| Microfon | da |
| Difuzor | da |
| Wi-Fi | da |
| Card de memorie | microSD |
| Dimensiuni | 47.5×35×20 mm |
| Altele | Baterie Li-Ion 500mAh |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.36 kg |
| Producător | 70mai |
| Cod EAN | 6971669782771 |
Specificațiile și imaginile produsului Înregistrator video auto 70mai A200 Smart Dash Cam + Rear Camera RC11 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.