Caracteristici generale
| Putere | 4.5 W |
| Numar piepteni | 6 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 30 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 2.5 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | negru |
| Set | ulei ,
perie de curățare ,
6 accesorii pieptene |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 680576165848 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Ardesto HC-Y32-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.