Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Putere maximă | 2000 W |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 250x310x120 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Moulinex |
| Cod EAN | 3045380010055 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Moulinex ME4561 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.