| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Înălțime | 142.2 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x142.2x59.8 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Număr de dulapuri | 2 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Greutate | 85.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885023119 |








