Caracteristici generale
| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Înălțime | 142.2 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x142.2x59.8 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Număr de dulapuri | 2 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Greutate | 85.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885022730 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит Менеджер Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.