| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Raport semnal/zgomot | 80 dB |
| Gama RF | 2400-2483.5 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (LxH) | 67.4x48.4x22.5 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Boya |
| Cod EAN | 6977490711904 |









