Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -26 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 15 m |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474789020 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L15 Lightning Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.