Caracteristici generale
| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
| Tip grill | quartz |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 35.7 см |
| Culoare | rosu |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8016361919129 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Candy CMXG20DR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.