| Tip mixer | de mână |
| Putere | 300 W |
| Numar viteze | 5 |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Buton pentru decuplare accesorii | da |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.2 kg |
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 674012408316 |









