| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Putere nominală | 500 W |
| Putere maximă | 1600 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru suc de tomate | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | metal , plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 215x165x272 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |









