Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.5 kg/min |
| Putere nominală | 600 W |
| Putere maximă | 1300 W |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 5 mm,
7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru suc de tomate | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | metal ,
plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139247645 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Muhler MG-1303TS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.