Caracteristici generale
| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Dimensiuni externe | 440x300x33 mm |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.53 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.63 kg |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4712900620337 |
Specificațiile și imaginile produsului Geanta laptop Asus Artemis BC250 Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.