Caracteristici generale
| Tip | combi steamer |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 7.8 kW |
| Numărul de programe | 500 |
| Numărul de niveluri | 6 |
| Distanța dintre niveluri | 68 mm |
| Regimul de temperatură | 30-270 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil ,
negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 700x500x930 mm |
| Greutate | 70 kg |
| Specificații suplementare | 1 ventilator ,
5 viteze |
| Țara producătorului | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Tecnoeka MKF 611 C TS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.