Caracteristici generale
| Tip | combi steamer |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 10.4 kW |
| Numărul de programe | 100 |
| Numărul de niveluri | 6 |
| Distanța dintre niveluri | 80 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600х400 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 30-270 °С |
| Niveluri de umidificare cu abur | 10 |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil ,
negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 850x850x1035 mm |
| Greutate | 127 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Tecnoeka MKF664BM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.