Caracteristici generale
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.77 inch |
| Rezolutie display | 160x128 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 115x52x13 mm |
| Greutate | 72 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.23 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235974507 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM426 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.