Caracteristici generale
| Model | MM135 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.77 inch |
| Rezolutie display | 160x128 |
| Camera foto | 0.08 Mp |
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 110.5x47.5x13.5 mm |
| Greutate | 68 g |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235974446 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM135 Black/Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.