Caracteristici generale
| Model | MM724 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.2 inch |
| Rezolutie display | 176x220 |
| Camera foto | 1.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Slot memorie | da |
| Dimensiuni | 144x67x20 mm |
| Greutate | 85 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235976761 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM724 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.