Caracteristici generale
| Model | 235 2024 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.8 inch |
| Rezolutie display | 320x240 |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1450 mAh |
| Procesor | Unisoc T107 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 127x54x11 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.17 kg |
| Producător | Nokia |
| Cod EAN | 6438409093363, 6438409100115 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Nokia 235 2024 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.