Caracteristici generale
| Putere | 2034 W |
| Capacitate cuptor | 60 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 6 |
| Termostat | 0-250 °C |
| Convectie | da |
| Timer | 90 min. |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 384x600x494 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 15 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 767637173216 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Ardesto MEO-F60CB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.