Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Capacitate cuptor | 17 l |
| Termostat | 90-230 °C |
| Timer | 60 min. |
| Iluminat interior | da |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 350x400x310 mm |
| Culoare | 350x400x310 |
| Greutate | 9 kg |
| Componente | 1 cos pentru aerogrill ,
1 gratar pentru cuptor ,
1 tava de copt |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cuisinart |
| Cod EAN | 2009885012243 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Cuisinart TOA60E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.