Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Material suprafata de lucru | email |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø150 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 250x280x70 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.64 kg |
| Producător | Mesko |
| Cod EAN | 5908256839014 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Mesko MS-6508 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.