Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø180 mm |
| Dimensiuni | 300x300x100 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Лемира |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Лемира MSD-009399 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.