Caracteristici generale
| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 2 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø200 mm |
| Timer | da |
| Dimensiuni | 290x370x65 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |
| Cod EAN | 2009997366463 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Zilan ZLN-8078 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.